• Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • zmień

Język:

Waluta:

O nas

''

Firma Camaro, to tak naprawdę Agencja Artystyczna Camaro Art z siedzibą w Szczecinie. Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla instrumentów YAMAHA na rynku polskim i europejskim. Od 2007 roku mamy przyjemność być w ścisłym gronie 13 osób tworzących Yamaha Programming Team - grupę autoryzowanych programistów firmy Yamaha Music Europe GmbH, dla której tworzymy pliki muzyczne dla keyboardów Yamaha. Kupując w Camaro, kupujesz u autoryzowanego programisty firmy Yamaha.

zobacz REKOMENDACJĘ

Od stycznia 2012 regularnie uczestniczymy w warsztatach i treningach technicznych w studiach YAMAHA, dotyczących technik programowania styli muzycznych. Szkolenia takie prowadzone są przez najlepszych programistów świata, tworzących barwy, style i oprogramowanie do instrumentów. Na dziś dzień wiedza jaką zdobyliśmy w Yamaha Music Europe GmbH,  pozwala nam tworzyć style o niespotykanie wiernym brzmieniu i jakości nieosiągalnej u konkurencji, nie tylko rodzimej.

Należy dodać, że style CAMARO są najchętniej kupowanymi plikami w oficjalnym sklepie Yamahy yamahamusicsoft.com

zobacz GALERIĘ

Od stycznia 2013 roku uczestniczymy w prestiżowych warsztatach programowania styli audio, które niebawem staną się standardem w instrumentach Yamaha. Prestiżowych, ponieważ firma Yamaha wyznaczyła tylko 3 osoby w Europie do produkcji tych plików.

b

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która w sposób profesjonalny i zgodny ze specyfikacją techniczną producenta tworzy pliki muzyczne dla keyboardów YAMAHA i absolutnym liderem na rynku w produkcji zawodowych styli muzycznych. Nie konwertujemy, nie przerabiamy plików MIDI z GM - tworzymy wszystko od podstaw. Należy pamiętać, że tylko praca z utworem od samego początku na docelowych barwach daje pełną kontrolę nad brzmieniem końcowym utworu.

Naszą pasją jest wyciskanie z instrumentów Yamaha tego, co najpiękniejsze. Dzięki wsparciu technicznemu ze strony producenta instrumentów, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, produkcje muzyczne zrealizowane przez CAMARO to esencja i szczyt możliwości technicznych tych instrumentów. Dzięki nam dowiesz się jak powinny brzmieć zawodowo wykonane aranżacje, jak powinny brzmieć pliki tzw. dedykowane.

Wprowadzenie oferty KORG w Camaro24 było tylko kwestią casu. Po wielu problemach techniczno-personalnych od 2015 roku oferujemy także pliki dla instrumentów tego producenta. Ofertę kierujemy do posiadaczy najnowszych i najbardziej popularnych modeli Korga.

 


OFERTA

Oferta Camaro skierowana jest do "smakoszy" bezkompromisowego brzmienia, pasjonatów, słowem: do tej elitarnej grupy klientów, dla której marne przeróbki plików GM dostępne na rynku, to za mało. My stawiamy na jakość. Pod tym względem nie mamy konkurencji.

x

DLACZEGO WARTO BYĆ KLIENTEM CAMARO ?

 • osoby kontaktujące się z Camaro mogą bezpośrednio porozmawiać z programistą, u źródła zasięgnąć porady, informacji o oferowanych produktach, podzielić się uwagami. Jest to niespotykana na rynku możliwość, jakże cenna dla użytkowników instrumentów.

 • stali klienci mogą liczyć na stałe rabaty w systemie Camaro24

 • przy zmianie instrumentu na wyższy model, klient po wcześniejszym uzgodnieniu z nami, dopłaci tylko różnicę w cenie pomiędzy kategoriami

SZANOWNY KLIENCIE

Chcielibyśmy życzyć sobie, aby w dalszym ciągu pliki muzyczne firmowane przez CAMARO były swoistym wykładnikiem jakości na rynku, a Tobie przede wszystkim zadowolenia z naszych produktów, z którch każdy zawiera, oprócz walorów muzycznych, kawałek serca naszej firmy :)

x

 

OŚWIADCZENIE

Firma Camaro-Art nie jest zrzeszona z żadną firmą z branży muzycznej na rynku polskim. Proszę nie utożsamiać nas i naszych produktów z innymi podmiotami zajmującymi się tworzeniem plików midi dla instrumentów.

b

pozdrawiam

Tomasz Labudda

" CAMARO "

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i nowościach.

Firma
 • Agencja Artystyczna Camaro Art
 • Tomasz Labudda
 • 70-789 Szczecin
 • Romantyczna 23/12
 • NIP 955-135-93-68
 • mail: biuro@camaro24.pl
X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.