• Język: Polski Polski
 • Waluta: PLN
 • zmień

Język:

Waluta:

O nas

''

Firma Camaro, to tak naprawdę Agencja Artystyczna Camaro Art z siedzibą w Szczecinie. Jesteśmy wiodącym producentem oprogramowania dla instrumentów YAMAHA na rynku polskim i europejskim. Od 2007 roku mamy przyjemność być w ścisłym gronie 13 firm tworzących Yamaha Programming Team - grupę autoryzowanych programistów firmy Yamaha Music Europe GmbH, dla której tworzymy pliki muzyczne dla keyboardów Yamaha. Kupując w Camaro, kupujesz u autoryzowanego programisty firmy Yamaha.

zobacz REKOMENDACJĘ

Od stycznia 2012 regularnie uczestniczymy w warsztatach i treningach technicznych w studiach YAMAHA, dotyczących technik programowania midi. Szkolenia takie prowadzone są przez najlepszych programistów świata, tworzących barwy, style i oprogramowanie do instrumentów. Na dziś dzień wiedza jaką zdobyliśmy w Yamaha Music Europe GmbH,  pozwala nam tworzyć style i utwory midi o niespotykanie wiernym brzmieniu i jakości nieosiągalnej u konkurencji, nie tylko rodzimej.

Należy dodać, że style CAMARO są najchętniej kupowanymi plikami w oficjalnym sklepie Yamahy yamahamusicsoft.com

 

Od stycznia 2013 roku uczestniczymy w prestiżowych warsztatach programowania styli audio, które niebawem staną się standardem w instrumentach Yamaha. Prestiżowych, ponieważ firma Yamaha wyznaczyła tylko 3 osoby w Europie do produkcji tych plików.

b

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która w sposób profesjonalny i zgodny ze specyfikacją techniczną producenta tworzy pliki muzyczne dla keyboardów YAMAHA i absolutnym liderem na rynku w produkcji zawodowych styli muzycznych. Nie konwertujemy, nie przerabiamy plików MIDI z GM - tworzymy wszystko od podstaw. Należy pamiętać, że tylko praca z utworem od samego początku na docelowych barwach, daje pełną kontrolę nad brzmieniem końcowym utworu.

Naszą pasją jest wyciskanie z instrumentów Yamaha tego, co najpiękniejsze. Dzięki wsparciu technicznemu ze strony producenta instrumentów, wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu, produkcje muzyczne zrealizowane przez CAMARO to esencja i szczyt możliwości technicznych tych instrumentów. Dzięki nam dowiesz się jak powinny brzmieć zawodowo wykonane aranżacje, jak powinny brzmieć pliki tzw. dedykowane.

 


OFERTA

Oferta Camaro skierowana jest do "smakoszy" bezkompromisowego brzmienia, pasjonatów, słowem: do tej elitarnej grupy klientów, dla której marne przeróbki plików GM dostępne na rynku, to za mało. My stawiamy na jakość. Pod tym względem nie mamy konkurencji.

x

DLACZEGO WARTO BYĆ KLIENTEM CAMARO ?

 • osoby kontaktujące się z Camaro mogą bezpośrednio porozmawiać z programistą, u źródła zasięgnąć porady, informacji o oferowanych produktach, podzielić się uwagami. Jest to niespotykana na rynku możliwość, jakże cenna dla użytkowników instrumentów.

 • stali klienci mogą liczyć na stałe rabaty w systemie Camaro24

 • przy zmianie instrumentu na wyższy model, klient po wcześniejszym uzgodnieniu z nami, dopłaci tylko różnicę w cenie pomiędzy kategoriami

SZANOWNY KLIENCIE

Chcielibyśmy życzyć sobie, aby w dalszym ciągu pliki muzyczne firmowane przez CAMARO były swoistym wykładnikiem jakości na rynku, a Tobie przede wszystkim zadowolenia z naszych produktów, z których każdy zawiera, oprócz walorów muzycznych, kawałek serca naszej firmy :)

x

 

OŚWIADCZENIE

Firma Camaro-Art nie jest zrzeszona i nie współpracuje z żadną inną firmą z branży muzycznej na rynku polskim. Proszę nie utożsamiać nas i naszych produktów z innymi podmiotami zajmującymi się tworzeniem plików midi dla instrumentów.

b

pozdrawiam

Tomasz Labudda

" CAMARO "

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i nowościach.

Firma
 • Agencja Artystyczna Camaro Art
 • Tomasz Labudda
 • 72-123 Czarna Łąka
 • Wczasowa 45
 • NIP 955-135-93-68
 • mail: biuro@camaro24.pl