• Język: Polski Polski
  • Waluta: PLN
  • zmień

Język:

Waluta:

Urodziny Camaro24

Witam bardzo uroczyście :)

Tak szanowni Państwo, to już rok ! Rok od momentu wprowadzenia na rynek platformy CAMARO24 !

To chyba dobry moment na kilka zdań refleksji i podsumowań. Co istotnego wydarzyło się w CAMARO ART przez ostatni rok ? Co przyniesie przyszłość ?

v

START

Wystartowaliśmy dokładnie na początku lipca 2012 roku. Dla mnie osobiście był to najbardziej pracowity okres w życiu. Tworzyłem pliki MIDI i STYLE na Camaro24, jak również dla Yamaha Music Europe GmbH. Jednocześnie brałem udział w warsztatach technicznych YAMAHY w Niemczech: Berlin, Regensburg, Rellingen. Dzięki wiedzy tam zdobytej dziś moja praca wygląda dokładnie tak, jak innych moich kolegów zajmujacych się programowaniem keyboardów w firmie Yamaha. Ponieważ programowaniem styli zajmuję się dopiero od stycznia 2012 roku, za  sukces uznać należy fakt, że style produkcji Camaro na chwilę obecną stanowią czołówkę najchętniej kupowanych plików w yamahamusicsoft.com - oficjalnym systemie sprzedaży Yamaha o zasięgu globalnym !

v

CAMARO & YAMAHA

Styczeń 2012 - to w tym okresie rozpoczęła się nasza przygoda ze stylami. Pojawiły się pierwsze efekty w postaci styli Dance Polo w CAMARO24.

Grudzień 2012 - jako jedna z 3 osób w Europie, otrzymałem od firmy Yamaha propozycję programowania styli audio. Obecnie wciąż trwają szkolenia w tym zakresie.

Marzec 2013 - staliśmy się oficjalnym partnerem Yamaha Polska dla której tworzymy Yamaha Music Soft - pliki muzyczne dla polskich klientów, dla polskich sklepów, dzięki czemu użytkownicy instrumentów Yamaha w Polsce mają wsparcie ze strony producenta w postaci plików MIDI i STYLE do rodzimych przebojów.

Dla Yamaha Polska programujemy również style muzyczne do celów promocyjnych, pokazowych, dla nowych, a także flagowych modeli keyboardów Yamaha w Polsce: Tyros4, PSR-s950, PSR-s750, PSR-s650, PSR-E433.

Czerwiec 2013 - zawarliśmy umowę sharingową z Yamaha Music Europe GmbH, na bazie której współdzielimy pliki pomiedzy firmami. Ma to ogromny wpływ na koszt prodkcji plików muzycznych, które już w naszym systemie sprzedaży stają się tańsze.

Również dzięki w/w umowie już od kilku tygodni na naszej platformie sprzedażowej pojawiły się wybrane pliki z yamahamusicsoft.com w mega atrakcyjnej cenie.

v

ROZWÓJ CAMARO ART

Rozwój CAMARO ART to przede wszystkim inwestycje związane ze sprzętem muzycznym. Zainwestowaliśmy mnóstwo środków w cyfrowy sprzęt: monitory EVE AUDIO oraz znakomity mikser SSL Nucleus, zleciliśmy też wykonanie aplikacji MIDI służącej do uśredniania miksu wielu plików midi jednocześnie. To wszystko sprawia, że produkcje CAMARO ART wyciskają ostatnie soki z Waszych instrumentów !

Nowe zabawki pchnęły nas również w kierunku ponownego zmiksowania wszystkich naszych styli, aby brzmiały jeszcze lepiej ! Proces ten już trwa, o jego zakończeniu poinformuję na stronie Camaro24 oraz Newsletter'em.

Dodam, że znieśliśmy ograniczenie ilości pobrań zamówionych plików. Stąd też aktualizacja ich powinna być bezproblemowa. Każdy klient systemu Camaro24 może zalogować się do swojej historii zamówień i ponownie pobrać pliki. Ale to wkrótce...

Inwestycje to nie tylko sprzęt. To również ludzie, muzycy. Obecnie szkolimy dwie mega zdolne osoby, które w przyszłości zasilą szeregi CAMARO ART w zakresie produkcji plików MIDI. Tak więc już teraz powstaje najsilniejsza w Polsce grupa programistów instrumentów Yamaha:

Yamaha Poland Programming Team !

v

SYSTEM SPRZEDAŻY CAMARO24

Planujemy wiele zmian w naszej platformie sprzedażowej CAMARO24. Najważniejsza z nich to

system przedpłat, czyli możliwość doładowania konta

Dzięki temu nasi klienci nie będą musieli każdorazowo dokonywać płatności. Sądzę, że takie rozwiązanie będzie sporym udogodnieniem. System będzie w pełni automatyczny. Klikasz - masz. Kiedy to nastąpi ? Myślę, że jeszcze w tym roku.

Wkrótce w CAMARO24 pojawią się również gratisy w postaci plików Yamaha Music Soft (dla zalogowanych).

v

PRZYSZŁOŚĆ

Camaro24 to przede wszystkim style muzyczne dla keyboardów YAMAHA. Taka też będzie myśl przewodnia firmy na przyszłość. Oczywiście produkcje MIDI SONG będą również kontynuowane.

Na pewno wdrożymy Music Soft dla nowych modeli keyboardów Yamaha. Tak, by nabywcy nowych modeli instrumentów mieli od razu wsparcie w postaci plików muzycznych do polskich przebojów.

v

URODZINOWA PROMOCJA ( 30 czerwca - 3 lipca )

W związku z pierwszymi urodzinami CAMARO24 WIELKA MEGA PROMOCJA na wszystkie produkty MIDI i STYLE w naszym systemie !

v

Jeszcze raz serdecznie Wam dziękuję. Za to, że jesteście z nami :)
Tomasz Labudda "CAMARO"
Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać zniżki oraz informacje o promocjach i nowościach.

Firma
  • Agencja Artystyczna Camaro Art
  • Tomasz Labudda
  • 72-123 Czarna Łąka
  • Wczasowa 45
  • NIP 955-135-93-68
  • mail: biuro@camaro24.pl